KONST / Litografier / Färglitografi 9599446
nr 959 9446
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Olle Kåks (1941-2003), komposition, 202/250, signerad. -79, motivet: 62x50
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:00:36
100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks